Hayes objasňuje poznámky o hráčoch

Hayes objasňuje poznámky o hráčoch

Emma Hayesová vo štvrtok objasnila svoje vyjadrenia o vzťahoch medzi hráčmi a po radostnej porážke Chelsea na Stamford Bridge 3:1 od Lacné futbalové tričká Arsenal povedala, že "si nemyslím, že bolo správne použiť termín nevhodný".

Hayesová čelila kritike za to, že označila vzťahy medzi trénermi a hráčmi, ako aj vzťahy medzi samotnými hráčmi za "nevhodné", čo si mnohí na sociálnych sieťach vysvetlili tak, že povedala, že tieto dva scenáre sú rovnaké. Obrankyňa Chelsea Jess Carterová bola videná, ako "lajkuje" kritické príspevky.

"Áno, samozrejme, že som s ňou hovorila," povedala Hayesová. "To je všetko, čo k tomu poviem. Chcem, aby v tom mal každý z nás jasno: Nechcem pre vás vytvárať ďalšie clickbaitové správy. Myslím si, že niekedy sa to stáva, keď sa o veciach úprimne rozprávame.

"Samozrejme, že som z toho sklamaný. Samozrejme, že sme sa dnes s Jessom rozprávali, rovnako ako s ostatnými hráčmi v rámci tímu. Hráči [presne] vedia, kto som, a presne vedia, aké boli moje zámery."

Zatiaľ čo manažér uznal, že voľba terminológie bola zlá a ona sa nechala počuť, Hayesová vyjadrila frustráciu z toho, že komentáre boli vytrhnuté z kontextu.

"Musím rátať s tým, že by som mala byť najvycvičenejším, neklikatým trénerom v titulkoch a včera som sa sklamala," povedala Hayesová. "Nemyslela som si, že je správne, aby som použila výraz 'nevhodný' pre hráčov. Napriek tomu, keď sa o týchto veciach úprimne rozprávame… neberiem tieto veci späť, ale nemám žiadnu kritiku na žiadneho hráča v mojej šatni za nič, ich profesionalitu, za to, čo dali klubu bez ohľadu na ich postavenie, bez ohľadu na to, s kým sú vo vzťahu [nie je spochybnené].

"Všetkých hráčov som neuveriteľne podporoval. Bol som zástancom rovnosti a spravodlivosti. Myslím si, že sa z toho, žiaľ, stala téma, ktorá sa zbytočne nafúkla. Nemôžem však kontrolovať sociálne médiá a ani si to neželám. Chcem však povedať, že mám neuveriteľnú šatňu. Dnes večer ste na výkone všetkých videli, že boli nesmierne sústredení na veci, na ktorých záleží.

"Ako neustále hovorím našim hráčom, aj keď máme v živote nezhody, nesmieme ich hrať verejne. Musíme viesť tieto rozhovory medzi sebou. Pretože je to dôležitá vec, ktorú by ste mali robiť na pracovisku, a myslím, že to všetci chápu."

Hayes si našiel čas aj na obhajobu nešťastia s ponožkami Lacné Arsenal Dámske futbalové tričká, pri ktorom mali Gunners na sebe ponožky Lacné futbalové tričká Chelsea zakúpené v megastore s páskou cez logá. "Kvôli tomu, kto som, nebudem hádzať výstrojníka pod autobus," povedal Hayes. "Dnes večer sa bude cítiť hrozne. Je to chyba. Je to chyba, ktorú urobil. Bez ohľadu na to, že je to nový človek na tejto pozícii. Stalo sa to.

"Keby to bol zápas vonku, mali by sme biele a modré, ale keďže to bol domáci zápas, vedeli sme tri týždne vopred, že budeme mať biele ponožky, sme domáci tím. Ale keďže sme nemali modré, nemohol som len tak povedať, že si s tým nerobte starosti, oblečieme si modré ponožky, pretože sme ich nemali. Sme tiež v dobe, keď sa, bohvie prečo, všetko vystrihuje, diery, v rámci toho všetkého je celý proces."


antoinegriezmannclub

209 Blog posts

Comments